«Проти держтехогляду»

У багатьох країнах техогляд є обов’язковим. У Німеччині та Франції його необхідно проходити раз на два роки. У Польщі – щороку, якщо вік автомобіля більший, ніж п'ять років. У Великобританії технічний огляд слід проходити раз на рік, або після пробігу автомобіля 16 тисяч кілометрів. У Бельгії – після наїжджених 15 тисяч кілометрів. У 10-ти штатах США техогляду немає, у решті перевірка здійснюється за окремими параметрами. Дорожня інспекція не бере участі у цих оглядах, цим, як і у більшості країн, займаються приватні структури. Проведення технічного огляду можливе будь-якою структурою, що має відповідне оснащення та технічні можливості.

На сьогодні в країнах ЄС діє директива №2009/40/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 6 травня 2009 року про перевірки придатності експлуатації автомобілів та автопричепів. Згідно даного нормативного акту у кожній державі-члені транспортні засоби, зареєстровані на території даної держави, та їхні причепи і напівпричепи повинні підлягати періодичним перевіркам на придатність до експлуатування згідно з цією директивою.

Ми проти проведення техогляду міліцією, ДАІ, чи будь – якими державними структурами. Якщо ЄС вимагає, то це повинні проводити (одна із пропозицій) страхові компанії, зважаючи на те, що в Україні введено обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Реалізація проекту з 24.06. 2014р

 

Партнери:

Результати:

Яндекс.Метрика